O mně

Zdravím všechny příznivce zdravého životního stylu a holistického pohledu na svět.

Mé jméno je Veronika a tímto bych se vám chtěla představit a přiblížit vám jak můžete znovunastolit rovnováhu ve svém životě a energetickém poli.

Základem je čakrový systém, který jak dobře víme, ovlivňuje kvalitu života na všech úrovních. Jeho funkcí je udržovat tělo vyrovnané zdravé a harmonické po celý den a během zkoušek, teré si pro vás život nachystal.

Proto je funkce každé čakry individuální a říká nám, v které oblasti života právě kolísáme. Nesprávnou funkci čakry poznáme podle jejího otáčení, to znamená, že na prvním místě je diagnostika čaker a čakrového systému.

Odtud můžeme vyčíst spoustu informací o našem energetickém poli a stavu zdraví, jaký je stav čaker a přizpůsobit tomu léčení.

Léčení probíhá na lehátku, v leže a obleční. Energie proudící přes ruce je směrována k blokům, které se v auře nachází, tok energie se postupně zvyšuje a bloky, keré se zde nacházely se pročištˇují a pole se nabíjí životní energií. Tato životní energie se nazývá prána a proto se toto léčení nazývá pránické.

Nejen to. Tato životní energie proudí aurickým polem tak, aby odstranila vše škodlivé a nepotřebné.

Vyzdvihnutím těchto zablokovaných energií dochází k nápravě, která je skutečně odpovědná za současný stav organismu i našich emocí. Vše se vším souvisí a podle tohoto holistického pohledu na zdraví se můžeme lépe orientovat v našich emocích, racionálním uvažování, zdraví a daších oblastech vašeho života.

Během léčení dochází k restrukturalizaci čili opravě energetického pole, které mohlo být poškozeno během náročných životních zkoušek a blokovat tok energie v poli.

Nejen během léčení, ale také v životě dochází ke změnám, které jsou pozitivní a také můžeme rozpoznat, jak nám léčení mění život k lepšímu.

Smyslem tohoto léčení je totiž vytvořit takové prostředí, ve kterém nám bude dobře.

Porozumněním souvislostí a vhledy do skutečnosti během tohoto procesu projdete transformací, kterou uvítate!

Jsme tady společně a mým posláním je spolupracovat s lidmi, kteří se dostali do nesnází.

Cítím celým svým srdcem, že jsem na správném místě a pomůžu k tomu i vám.